Obavještenje za učenike koji koriste iskaznice KJKP “Gras”

KJKP „GRAS“

Sektor distribucije,prodaje i marketinga

Služba Prodaje karata

Datum,30.08.2017.g.

OBAVJEŠTENJE ZA ĐAKE OSNOVNIH ŠKOLA

Obavještavaju se đaci osnovnih škola kao javnih ustanova sa područja Kantona Sarajevo da su sa početkom nove školske godine OBAVEZNI zamjeniti postojeće iskaznice za prevoz  koje su važile za školsku 2016./2017.godinu.

Cijena potvrde za osnovce iznosi 2,00KM, a cijena iskaznice je 3,00KM.

Za izradu novih iskaznica potrebno je donijeti :

• jednu fotografiju,
  • GRAS-ovu potvrdu ovjerenu od strane škole.

Učenici osnovnih škola :

• od 6-10 godina ( I – IV razred ) kupuju roze potvrde
  • od 10-15 godina ( V – IX razred ) kupuju žute potvrde.

Potvrde se mogu kupiti ISKLJUČIVO na prodajnim mjestima Gras-a. Prilikom kupovine strogo voditi računa o kupovini odgovarajuće potvrde u skladu sa starosnom dobi. Ovjerenu potvrdu od strane škole, sa pečatom preko fotografije i upisanim datumom rođenja (dan, mjesec i godina), treba dostaviti na jedno od prodajnih mjesta na kojima će se vršiti izrada iskaznica i to :

ĆUMURIJA, OTOKA, DOBRINJA, ILIDŽA i VOGOŠĆA.

Đaci su obavezni izvršiti zamjenu postojećih iskaznica do kraja SEPTEMBRA 2017g., do kada će moći kupovati kupone za prevoz sa starim iskaznicama.

Mole se đaci da izrade nove iskaznice za školsku 2017./2018.godinu zbog svoje sigurnosti, bezbjednog prevoza i izbjegavanja problema zbog neposjedovanja adekvatne prevozne karte.

Za sve dodatne informacije, možete se obratiti na kontakt tel: 033/226 738, 033/203 819

kao i na mail adresu : grasprodaja@gmail.com

Šef službe prodaje:                                                                             Rukovodilac sektora

Distribucije,prodaje i marketinga