• facebook
“Save the Children” radionice

“Save the Children” radionice

U organizaciji i finansijskoj potpori međunarodne organizacije “Save the Children” proteklih mjeseci u našoj školi su upriličene radionice na teme : poplave, požari, klizišta, zemljotres te ekstremne temperature. Cilj radionica je upoznati učenike kako da reaguju i smanje rizik od eventualnih elementarnih nepogoda i drugih nesreća. U realizaciju projekta bili su uključeni uposlenici naše škole kao edukatori: Merima Selimović, Sanela Škrijelj, Jasmin Žigić i Hasan Šabić, kao i učenici 4. i 7. razreda.

Danas je upriličen kviz znanja na zadate teme sa vrijednim nagradama. Prvo mjesto od učenika 4. razreda osvojila je Đejla Kućanović, druga je bila Lamija Hadžiomerović a treća Džejla Čolaković. Od sedmaša najbolja je bila Adela Sejdić, drugi je Adin Fejzić a treće mjesto je osvojila Naida Kukić.