Kantonalno takmičenje iz nastavnog predmeta Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnosti za učenike III, IV i V razreda osnovnih škola

Sretni smo i ponosni što su naši učenici ostvarili  zapažene rezultate na ovom takmičenju. U konkurenciji III razreda Ajdin Abaz zauzeo je I mjesto, od IV razreda Hamza Pribišić II mjesto i od V razreda  Afan Sjenar V mjesto.

Tema literarnog rada je bila “Neka čuje Svemir šta želimo mi” u organizaciji  Ministarstva za odgoj i obrazovanje KS. Najuspješniji učesnici će biti nagrađeni prigodnim nagradama.