• facebook
Dan državnosti BiH- priredba

Dan državnosti BiH- priredba

Svečanom priredbom upriličenom povodom 25.novembra- Dana državnosti BiH, naši učenici i uposlenici zajedno su proslavili rođendan jedine nam domovine Bosne i Hercegovine. Pod krovom naše škole se čuvaju sjećanja na najzaslužnije, a ljubav i toplina se dodaju kao začini u procesu podučavanja naših budućih velikana, učenika i učenica OŠ “Porodice ef.Ramić”. Nakon intoniranja himne prisutnima se obratio direktor Šemso Pačariz. Najviše aplauza su dobili oni najmlađi zbog pjesme i modne revije. Dramska sekcija starijih odjeljenja nas je odvela do davne 1943. rekonstruišući događaj sa I zasjedanja ZAVNOBiH-a, nakon čega je uslijedio red pjesme, recitala i plesa. Druženje je zaključeno kratkom ali snažnom video porukom koju šalju svi uposlenici OŠ “Porodice ef. Ramić”.

https://www.youtube.com/watch?v=esB1ePJ1i1k&t=15s&ab_channel=JUO%C5%A0Porodiceef.Rami%C4%87