OBAVJEŠETENJE ZA RODITELJE/STARATELJE DJECE KOJA ĆE SE UPISATI U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU 2023/2024.godinu

Uvjerenje o pohađanju predškolske ustanove (za sve vrste programa koji se realiziraju u predškolskim ustanovama) i obrazac prijave za upis u osnovne škole roditelji/staratelji će preuzimati u predškolskim ustanovama.

Napominjemo da prijavni obrazac za upis djece u prvi razred roditelj/staratelj može dobiti i u školi kod sekretara.

Navedene dokumente zajedno sa ostalom dokumentacijom potrebnom za upis djece u prvi razred ( što je navedeno u Pozivu za upis djece u prvi razred za školsku 2023/2024.godinu), roditelj/staratelj može dostaviti školi putem e-maila: os.semizovac@bih.net.ba ili lično u školu.

Roditelj/staratelj će prilikom testiranja djeteta, predati u školu  originalnu dokumentaciju.

Uprava škole