Dan škole

Brojni gosti, roditelji, nastavnici i učenici uživali su u bogatom programu koji su učenici Osnovne škole „Porodice ef. Ramić“ pripremili povodom obilježavanja Dana škole.

Za 103. rođendan svoje škole za roditelje i sve zvanice pripremili su pjesme, igrokaze i recitacije.

Direktor škole Šemso Pačariz  istakao je da je zadovoljan rezultatima koje su učenici ove škole postigli u prethodnom periodu, a svima koji su ostvarili dobre rezultate na općinskim, kantonalnim i državnim takmičenjima uručene su diplome. Zahvalnice su uručene kolektivima koji su pomogli rad škole. Nakon priredbe gosti su imali priliku da pogledaju izložbu učeničkih radova, te brojne diplome i medalje koje su osvojili u proteklom periodu.